Ana içeriğe atla

Mezun Anketleri

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü olarak siz değerli mezunlarımız ile iletişim halinde kalmak ve bu sayede karşılıklı fikir ve bilgi alışverişinde bulunmak suretiyle bölümümüzün kalite standartlarını yükseltmeyi amaçlamaktayız. Aşağıda yer alan anketimizi 16 Eylül 2022 tarihine kadar doldurarak bizlere yardımcı olmanızı rica eder, katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya-Metalürji Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü Dış Paydaş (İngilizce Mezun) Anket Formu

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya-Metalürji Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü Dış Paydaş (%30 İngilizce Mezun) Anket Formu

Dünya standartlarında mühendisler yetiştirmeyi hedefleyen YTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü, lisans eğitimi kalitesini daha da yükseltmek adına, iyileştirme çalışmalarına sürekli devam etmektedir. Mezunlarımızın iş ortamının gerektirdiği yetenek ve beceriler açısından siz işverenlerimizce değerlendirilmesi bölümümüz için önem arz etmektedir. Uygulanacak olan bu “İşveren Anketi” formunu doldurarak yapacağınız ve sürekli olacağını umduğumuz iş birliği ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

Ytü Kimya-Metalürji Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü İşveren Anket Formu